Trenerzy:

Maksymilian Markulak

Certyfikowany trener CrossFit Level 1 i absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach. Obecnie student Śląskiego Uniwersytetu Medycznego.
Z CrossFit związany od 2013 roku. Doświadczenie trenerskie zdobywał w jednym z pierwszych klubów CrossFit na Śląsku, gdzie poza trenowaniem odpowiedzialny był za kwestie organizacyjne.
Pasjonat ruchu, który upodobał CrossFit jako sposób na życie. Ukończone szkolenia z zakresu treningu personalnego, kettlebell, mobility, periodyzacji treningowej, Flexible Steel oraz masażu.
Kilkukrotny reprezentant kadry narodowej Polski w Baseball.
Jako trener dąży do aktywizowania społeczeństwa i edukacji zdrowotnej. Zwraca szczególną uwagę na wszechstronny rozwój, gdzie bezpieczeństwo, zdrowie i sprawność fizyczna stanowią priorytet.
Uważa, że CrossFit jako dyscyplina jest wspaniałym narzędziem do zwiększania zdolności motorycznych i parametrów zdrowotnych, które będą trwały przez długie lata, gwarantując wysoką jakość życia.
To co w CrossFit podoba mu się najbardziej to łamanie barier i zwiększanie osiągów poprzez złożone ruchy, które dają możliwość generowania dużej mocy w krótkim czasie. Jego atutem są ćwiczenia, które weryfikują wytrzymałość i pracę na progach.
 

 

Marek Godziek

Od "zawsze" związany ze sportem. Absolwent AWF Katowice, od kilku lat trener crossfit level 1 a także trener pływania, trener personalny i dietetyk sportowy.
Przez kilkanaście lat czynny zawodnik pływacki.

Po zakończeniu kariery, rozpoczął przygodę z crossfitem, który stał się jego wielka pasją. Uczestnik wielu zawodów crossfitowych.
W swojej trenerskiej pracy, szczególnie silny nacisk kładzie na technikę wykonywanych ćwiczeń i dostosowanie treningu do możliwości swoich podopiecznych.